Filteri

Proizvodi

Cijena

0 do 100 (15)
300 do 400 (1)

Brend

ASUS (19)
CUDY (35)
DAHUA (28)
DELL (1)
DELL OEM (1)
D-LINK (1)
E-GREEN (51)
FAST ASIA (22)
GEMBIRD (1)
GIGABYTE (3)
INTELLINET (11)
IP-COM (18)
MIKROTIK (22)
NO NAME (2)
REALTEK (1)
TELTONIKA (1)
TENDA (52)
UBIQUITI (1)
UNICOM (1)
XIAOMI (1)

RAM memorija

128MB (5)
16MB (2)
1GB (3)
256MB (7)
32MB (2)
512MB (3)
64MB (3)

Dimenzije

375mm x 363mm x 47mm (1)
483mm x 258mm x 44.45mm (1)

Protok vazduha

95cfm - 115cfm (2)

Interfejs

PCI Express (3)

Tip

Mrežni konektor (4)
Access Point (9)
Antena (1)
Mobile Wi‑Fi Hotspot (4)
Mrežni kabl (65)
Range Extender (7)
RJ-45 nastavak (1)
Ruter (38)
SFP kabl (2)
Strujni kabl (1)
Switch (74)

Standard

FTP kategorija 5e (1)
SFP/SFP+/SFP28 (3)
SFTP kategorija 6a (4)
UTP kategorija 5e (25)
UTP kategorija 6 (17)
UTP kategorija 6e (19)

Vrsta

Managed (18)
Unmanaged (32)

Vrsta uređaja

Bluetooth™ adapter (2)
Mrežna karta / adapter (26)
Wi-Fi kartica (2)

Mreža

Bežična (24)
Žična (4)

Interfejs

10/100Mbps RJ45 (1)
PCI Express (2)
PCI Express x1 (5)
PCI Express x4 (1)
PCI Express x8 (1)
Strujna mreža (2)
USB 2.0 (14)
USB 3.0 (3)
USB 3.2 Gen 1 (1)

Maksimalni protok

1 Gbps (1)
1.200 Mbps (1)
1.201 Mbps (1)
100 Mbps (1)
150 Mbps (3)
2.400 Mbps (2)
2.402Mbps + 574Mbps (2)
200Mbps + 433Mbps (2)
300 Mbps (4)
300Mbps + 433Mbps (1)
5.400Mbps (1)
600 Mbps (1)
650 Mbps (1)
867 Mbps (2)
867Mbps + 300Mbps (1)
867Mbps + 400Mbps (1)

Reklamacioni period

12 meseci (10)
24 meseca (195)
36 meseci (9)
Brza pretraga

promeni prikaz:

ID Naziv cijena Uporedi
 Mrežna oprema > Access Point
RP-N12 Wireless-N300 Range Extender LAN01252 ASUS RP-N12 Wireless-N300 Range Extender 30,00
W36AP Dual Band Gigabit In-Wall Access Point LAN02843 IP-COM W36AP Dual Band Gigabit In-Wall Access Point 0,00
AC1000 AP Controller LAN02966 IP-COM AC1000 AP Controller 0,00
 iUAP-AC-M 802.11AC Indoor/Outdoor Wi-Fi Access Point LAN02852 IP-COM  iUAP-AC-M 802.11AC Indoor/Outdoor Wi-Fi Access Point 0,00
W66AP AC1750 Wave2 Gigabit Access Point LAN02967 IP-COM W66AP AC1750 Wave2 Gigabit Access Point 0,00
 Mrežna oprema > Dodatna oprema
RJ-45 mrežni konektor 8/8 tip 6e LAN02247 NO NAME RJ-45 mrežni konektor 8/8 tip 6e 0,00
(QM-X) QuickMOUNT adapter za montažu LAN03140 MIKROTIK (QM-X) QuickMOUNT adapter za montažu 4,00
(QMP-LDF) QuickMOUNT PRO LDF adapter za montažu LAN03093 MIKROTIK (QMP-LDF) QuickMOUNT PRO LDF adapter za montažu 6,00
(RBGPOE) Gigabit PoE adapter LAN03141 MIKROTIK (RBGPOE) Gigabit PoE adapter 8,00
Passive15 15.4W Passive PoE Injector LAN02955 CUDY Passive15 15.4W Passive PoE Injector 0,00
(QMP-LHG) QuickMOUNT PRO LHG nosač LAN03094 MIKROTIK (QMP-LHG) QuickMOUNT PRO LHG nosač 8,00
(QME) QuickMOUNT extra adapter za montažu LAN03092 MIKROTIK (QME) QuickMOUNT extra adapter za montažu 9,00
SM100GMA-05 fiber optički 1.25Gb/s SFP modul LAN02626 CUDY SM100GMA-05 fiber optički 1.25Gb/s SFP modul 0,00
(LHGmount) nosač za LHG seriju, metalni LAN03091 MIKROTIK (LHGmount) nosač za LHG seriju, metalni 17,00
MC220 Gigabit Ethernet Fiber konverter sa 1 SFP slotom LAN02672 CUDY MC220 Gigabit Ethernet Fiber konverter sa 1 SFP slotom 0,00
SM220 SFP-T to 10/100/1000Mbps RJ45 LAN02956 CUDY SM220 SFP-T to 10/100/1000Mbps RJ45 0,00
PoE300 Gigabit PoE+ Injector adapter 60W LAN02931 CUDY PoE300 Gigabit PoE+ Injector adapter 60W 0,00
 Mrežna oprema > Kablovi
Kabl UTP patch Cat5e 0.5m crni LAN01916 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 0.5m crni 1,00
Kabl Patch Cord Cat5e 0.5m LAN02114 FAST ASIA Kabl Patch Cord Cat5e 0.5m 1,00
Kabl UTP patch Cat5e 1m crni LAN01722 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 1m crni 1,00
Kabl UTP patch Cat6 0.3m plavi LAN02733 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 0.3m plavi 1,00
Kabl UTP patch Cat6 0.3m žuti LAN02734 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 0.3m žuti 1,00
Kabl UTP patch Cat6 0.3m crveni LAN02735 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 0.3m crveni 1,00
Kabl UTP patch Cat5e 1m sivi LAN00534 FAST ASIA Kabl UTP patch Cat5e 1m sivi 1,00
Kabl UTP patch Cat6 1m crni LAN01731 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 1m crni 1,00
Kabl UTP patch Cat6 0.5m crni LAN02011 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 0.5m crni 1,00
Kabl UTP patch Cat5e 2m sivi LAN00535 FAST ASIA Kabl UTP patch Cat5e 2m sivi 1,00
Kabl UTP patch Cat5e 2m crni LAN01726 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 2m crni 1,00
Kabl UTP patch Cat5e 3m crni LAN01727 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 3m crni 1,00
Kabl UTP patch Cat6 2m crni LAN01733 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 2m crni 1,00
Kabl UTP patch Cat5e 3m sivi LAN00536 FAST ASIA Kabl UTP patch Cat5e 3m sivi 2,00
Kabl Patch Cord 1m cat.6 LAN02109 FAST ASIA Kabl Patch Cord 1m cat.6 2,00
Kabl UTP patch Cat6 3m crni LAN01734 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 3m crni 2,00
Kabl UTP patch Cat5e 5m crni LAN01728 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 5m crni 2,00
Kabl UTP patch Cat5e 5m sivi LAN00537 FAST ASIA Kabl UTP patch Cat5e 5m sivi 2,00
Kabl SFTP patch Cat6A 1m crni LAN03153 E-GREEN Kabl SFTP patch Cat6A 1m crni 2,00
Kabl UTP patch Cat6 1m sivi LAN01993 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 1m sivi 2,00
Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH crveni LAN03156 E-GREEN Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH crveni 2,00
Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH plavi LAN03157 E-GREEN Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH plavi 2,00
Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH zeleni LAN03158 E-GREEN Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH zeleni 2,00
Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH žuti LAN03159 E-GREEN Kabl UTP Patch Cat6 1m LSOH žuti 2,00
Kabl Patch Cord 3m cat.6 crni LAN02298 FAST ASIA Kabl Patch Cord 3m cat.6 crni 3,00
Patch Cord cat.6e 2m LAN02455 FAST ASIA Patch Cord cat.6e 2m 3,00
Kabl UTP patch Cat6 5m crni LAN01735 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 5m crni 2,00
Patch Cord 5m cat.6 LAN02297 FAST ASIA Patch Cord 5m cat.6 3,00
Kabl UTP patch Cat6 2m sivi LAN02703 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 2m sivi 3,00
Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH crveni LAN03160 E-GREEN Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH crveni 3,00
Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH plavi LAN03161 E-GREEN Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH plavi 3,00
Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH zeleni LAN03162 E-GREEN Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH zeleni 3,00
Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH žuti LAN03163 E-GREEN Kabl UTP Patch Cat6 2m LSOH žuti 3,00
Kabl UTP patch Cat5e 10m crni LAN01723 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 10m crni 3,00
Kabl SFTP patch Cat6A 2m crni LAN03154 E-GREEN Kabl SFTP patch Cat6A 2m crni 3,00
Kabl UTP patch Cat6 10m crni LAN01729 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 10m crni 3,00
Kabl UTP patch Cat6 3m sivi LAN01965 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 3m sivi 3,00
Kabl SFTP patch Cat6A 3m crni LAN03155 E-GREEN Kabl SFTP patch Cat6A 3m crni 4,00
Kabl UTP patch Cat6 5m sivi LAN01962 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 5m sivi 4,00
Kabl UTP patch Cat5e 10m sivi LAN00538 FAST ASIA Kabl UTP patch Cat5e 10m sivi 5,00
Kabl Patch Cord 10m cat.6 crni LAN02631 FAST ASIA Kabl Patch Cord 10m cat.6 crni 5,00
Kabl UTP patch Cat5e 15m sivi LAN00560 FAST ASIA Kabl UTP patch Cat5e 15m sivi 6,00
Kabl UTP patch Cat5e 15m crni LAN01724 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 15m crni 5,00
Kabl UTP patch Cat6 15m crni LAN01730 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 15m crni 6,00
Kabl UTP patch Cat6 20m crni LAN01732 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 20m crni 6,00
Kabl UTP patch Cat5e 20m crni LAN01725 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 20m crni 6,00
Kabl Patch Cord 15m cat.6 LAN02112 FAST ASIA Kabl Patch Cord 15m cat.6 7,00
Kabl UTP patch Cat6 10m sivi LAN03018 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 10m sivi 6,00
Kabl UTP patch Cat5e 15m sivi LAN03134 E-GREEN Kabl UTP patch Cat5e 15m sivi 7,00
Kabl Patch Cord 20m cat.6 LAN02113 FAST ASIA Kabl Patch Cord 20m cat.6 10,00
Kabl UTP patch Cat6 15m sivi LAN03019 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 15m sivi 8,00
Kabl SFTP patch Cat6A 5m sivi LAN02878 E-GREEN Kabl SFTP patch Cat6A 5m sivi 10,00
Kabl UTP patch Cat6 20m sivi LAN01964 E-GREEN Kabl UTP patch Cat6 20m sivi 11,00
(S-31DLC20D) SFP primopredajni modul 1.25G SM 20km 1310nm LAN03105 MIKROTIK (S-31DLC20D) SFP primopredajni modul 1.25G SM 20km 1310nm 0,00
(XS+DA0001) SFP/SFP+/SFP28 kabl za direktnu vezu, 1m LAN03109 MIKROTIK (XS+DA0001) SFP/SFP+/SFP28 kabl za direktnu vezu, 1m 0,00
(S-RJ01) RJ45 SFP 10/100/1000M bakarni modul LAN03106 MIKROTIK (S-RJ01) RJ45 SFP 10/100/1000M bakarni modul 0,00
(XQ+DA0001) QSFP+ 100G 1m LAN03142 MIKROTIK (XQ+DA0001) QSFP+ 100G 1m 0,00
(XS+DA0003) SFP/SFP+/SFP28 kabl za direktnu vezu, 3m LAN03110 MIKROTIK (XS+DA0003) SFP/SFP+/SFP28 kabl za direktnu vezu, 3m 0,00
Kabl UTP FLY Cat5e 305m LAN02533 E-GREEN Kabl UTP FLY Cat5e 305m 58,00
Kabl UTP Cat5e 305m Fly LAN00424 FAST ASIA Kabl UTP Cat5e 305m Fly 99,00
Kabl FTP Cat5e 305m Wall LAN00516 FAST ASIA Kabl FTP Cat5e 305m Wall 105,00
Kabl UTP Cat6 Wall 305m LAN00856 FAST ASIA Kabl UTP Cat6 Wall 305m 110,00
(S+85DLC03D) SFP+ primopredajni modul 10G Multi Mode 300m 850nm LAN03107 MIKROTIK (S+85DLC03D) SFP+ primopredajni modul 10G Multi Mode 300m 850nm 0,00
(S+RJ10) RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G bakarni modul LAN03108 MIKROTIK (S+RJ10) RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G bakarni modul 0,00
 Mrežna oprema > Mrežne karte / Adapteri
WU650S 650Mbps Wi-Fi Dual Band USB Adapter LAN02944 CUDY WU650S 650Mbps Wi-Fi Dual Band USB Adapter 0,00
U2 N150 High Gain Wireless USB Adapter (USB Antenna) LAN02909 TENDA U2 N150 High Gain Wireless USB Adapter (USB Antenna) 10,00
U3 300Mbps Mini Wireless N USB Adapter LAN02828 TENDA U3 300Mbps Mini Wireless N USB Adapter 11,00
WU1300S wireless AC1300Mb/s High Gain USB 3.0 adapter LAN02680 CUDY WU1300S wireless AC1300Mb/s High Gain USB 3.0 adapter 0,00
USB-N10 NANO B1 Wireless USB adapter LAN02375 ASUS USB-N10 NANO B1 Wireless USB adapter 13,00
WU1400 wireless AC1300Mb/s High Gain USB 3.0 adapter LAN02681 CUDY WU1400 wireless AC1300Mb/s High Gain USB 3.0 adapter 0,00
U9 AC650 Wireless Dual Band Auto-Install USB Adapter LAN02825 TENDA U9 AC650 Wireless Dual Band Auto-Install USB Adapter 17,00
OH102 U3 TO RJ45 adapter LAN02989 ASUS OH102 U3 TO RJ45 adapter 17,00
USB-N13 Wireless USB adapter LAN02466 ASUS USB-N13 Wireless USB adapter 18,00
U10 AC650 Dual-band Wireless USB Adapter (USB Antenna) LAN02824 TENDA U10 AC650 Dual-band Wireless USB Adapter (USB Antenna) 19,00
USB-AC51 Wireless AC600 Dual Band USB adapter LAN01665 ASUS USB-AC51 Wireless AC600 Dual Band USB adapter 21,00
U12 AC1300 Wireless Dual-Band USB Adapter LAN02908 TENDA U12 AC1300 Wireless Dual-Band USB Adapter 26,00
USB-AC53 Nano Wireless AC1200 Dual Band USB adapter LAN02706 ASUS USB-AC53 Nano Wireless AC1200 Dual Band USB adapter 29,00
E12 AC1200 Wireless PCI Express Adapter LAN02847 TENDA E12 AC1200 Wireless PCI Express Adapter 31,00
GC-WB1733D-I rev. 1.0 bluetooth + wireless card mrežna karta LAN02617 GIGABYTE GC-WB1733D-I rev. 1.0 bluetooth + wireless card mrežna karta 42,00
WE3000S AX5400 Tri-Band Wi-Fi 6 PCI Express Adapter mrežna karta LAN02946 CUDY WE3000S AX5400 Tri-Band Wi-Fi 6 PCI Express Adapter mrežna karta 0,00
PCI-Express kontroler 2-port Gigabit Ethernet LAN01716 E-GREEN PCI-Express kontroler 2-port Gigabit Ethernet 48,00
E30 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter LAN02848 TENDA E30 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter 49,00
GC-WBAX1200 rev. 1.0 bluetooth + wireless card mrežna karta LAN02876 GIGABYTE GC-WBAX1200 rev. 1.0 bluetooth + wireless card mrežna karta 56,00
WE4000 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter mrežna karta LAN02945 CUDY WE4000 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter mrežna karta 0,00
USB-AX56 Dual Band AX1800 USB WiFi Adapter LAN03128 ASUS USB-AX56 Dual Band AX1800 USB WiFi Adapter 75,00
F1026FV1.0 24FE+2GE/2SFP V Ethernet Umanaged Switch LAN03075 IP-COM F1026FV1.0 24FE+2GE/2SFP V Ethernet Umanaged Switch 0,00
PCI-Express kontroler 4-port Gigabit Ethernet LAN02033 E-GREEN PCI-Express kontroler 4-port Gigabit Ethernet 102,00
Broadcom 5719 Quad Port 1GbE PCI Express karta (half-height) LAN01948 DELL Broadcom 5719 Quad Port 1GbE PCI Express karta (half-height) 241,00
 Mrežna oprema > Pasivna
RJ-45 mrežni konektor 8/8 OST03503 E-GREEN RJ-45 mrežni konektor 8/8 0,00
RJ-11 mrežni konektor 6/4 LAN02066 E-GREEN RJ-11 mrežni konektor 6/4 0,00
Mrežni konektor RJ-45 8/8 LAN00360 FAST ASIA Mrežni konektor RJ-45 8/8 0,00
RJ-45 8/8 nastavak (F/F) OST03867 E-GREEN RJ-45 8/8 nastavak (F/F) 1,00
Konektor RJ-10 4/4 LAN03006 FAST ASIA Konektor RJ-10 4/4 1,00
Cat 5 Keystone Jack UTP beli LAN02288 INTELLINET Cat 5 Keystone Jack UTP beli 1,00
Cat6 Keystone Jack beli 210591 SIG00322 INTELLINET Cat6 Keystone Jack beli 210591 1,00
10" Rackmount 1U metal cable manager Black SIG00500 INTELLINET 10" Rackmount 1U metal cable manager Black 7,00
Cantilever Shelf 1U polica 10" 150mm crna SIG00335 INTELLINET Cantilever Shelf 1U polica 10" 150mm crna 12,00
Ventilation Unit 2-Fan za 19" Racks crni (712859) OST04368 INTELLINET Ventilation Unit 2-Fan za 19" Racks crni (712859) 77,00
Ventilation Unit 3-Fan za 19" Racks crni (712668) OST04369 INTELLINET Ventilation Unit 3-Fan za 19" Racks crni (712668) 90,00
 Mrežna oprema > Ruteri
F300 Wireless N300 Home Router LAN03040 TENDA F300 Wireless N300 Home Router 22,00
A9 Wireless N300 Universal Range Extender LAN02822 TENDA A9 Wireless N300 Universal Range Extender 25,00
F3 300Mbps Wi-Fi Router LAN02905 TENDA F3 300Mbps Wi-Fi Router 27,00
RE1200 1200Mbps Wi-Fi Range Extender LAN02941 CUDY RE1200 1200Mbps Wi-Fi Range Extender 0,00
WR1200 AC1200 Dual Band Smart Wi-Fi Router LAN02939 CUDY WR1200 AC1200 Dual Band Smart Wi-Fi Router 0,00
(RB941-2nD-TC) hAP lite, RouterOS L4, ruter LAN03097 MIKROTIK (RB941-2nD-TC) hAP lite, RouterOS L4, ruter 36,00
AC5V3.0 AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router LAN02817 TENDA AC5V3.0 AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router 40,00
A15 AC750 Dual-Band Wi-Fi Repeater LAN02906 TENDA A15 AC750 Dual-Band Wi-Fi Repeater 40,00
AC6V5.0 AC1200 Smart Dual-Band Wi-Fi Router LAN02816 TENDA AC6V5.0 AC1200 Smart Dual-Band Wi-Fi Router 42,00
WR1300 WiFi Gigabit OpenWRT VPN ruter LAN02677 CUDY WR1300 WiFi Gigabit OpenWRT VPN ruter 0,00
A18 AC1200 Dual-Band Wi-Fi Repeater LAN02823 TENDA A18 AC1200 Dual-Band Wi-Fi Repeater 44,00
AC10V3.0 AC1200 Dual-Band Gigabit Wi-Fi Router LAN02814 TENDA AC10V3.0 AC1200 Dual-Band Gigabit Wi-Fi Router 50,00
AC10UV2.0 AC1200 Smart Dual-Band Wi-Fi Router LAN02813 TENDA AC10UV2.0 AC1200 Smart Dual-Band Wi-Fi Router 52,00
MF4 4G LTE Mobile Wi-Fi Pocket Router LAN02943 CUDY MF4 4G LTE Mobile Wi-Fi Pocket Router 0,00
WR2100 WiFi Gigabit OpenWRT VPN ruter LAN02678 CUDY WR2100 WiFi Gigabit OpenWRT VPN ruter 0,00
(RB750R2) heX LITE, RouterOS L4, ruter LAN01413 MIKROTIK (RB750R2) heX LITE, RouterOS L4, ruter 61,00
RE1800 AX1800 Dual Band Wi-Fi Range Extender LAN02940 CUDY RE1800 AX1800 Dual Band Wi-Fi Range Extender 0,00
X6 AX1800 Dual Band Smart Wi-Fi 6 Router LAN02938 CUDY X6 AX1800 Dual Band Smart Wi-Fi 6 Router 0,00
4G180V3.0 4G LTE-Advanced Pocket Mobile Wi-Fi Router LAN02961 TENDA 4G180V3.0 4G LTE-Advanced Pocket Mobile Wi-Fi Router 66,00
4G180 4G LTE-Advanced Pocket Mobile Wi-Fi Router LAN02826 TENDA 4G180 4G LTE-Advanced Pocket Mobile Wi-Fi Router 70,00
M1200 AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi Mesh System LAN02937 CUDY M1200 AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi Mesh System 0,00
AC21 Dual-Band Gigabit Wi-Fi Router LAN02812 TENDA AC21 Dual-Band Gigabit Wi-Fi Router 74,00
AC23 Dual-Band Gigabit Wi-Fi Router LAN02811 TENDA AC23 Dual-Band Gigabit Wi-Fi Router 77,00
MW5S(2-PACK) AC1200 Whole Home Mesh WiFi System LAN03072 TENDA MW5S(2-PACK) AC1200 Whole Home Mesh WiFi System 77,00
A21 AC2100 Dual-Band Wi-Fi Range Extender LAN02907 TENDA A21 AC2100 Dual-Band Wi-Fi Range Extender 82,00
(RB750Gr3) heX, RouterOS L4, ruter LAN01607 MIKROTIK (RB750Gr3) heX, RouterOS L4, ruter 81,00
(RB952Ui-5ac2nD-TC) hAP ac lite TC, RouterOS L4, ruter LAN03098 MIKROTIK (RB952Ui-5ac2nD-TC) hAP ac lite TC, RouterOS L4, ruter 83,00
RT-AX53U AX1800 Dual-Band Wi-Fi Router LAN02880 ASUS RT-AX53U AX1800 Dual-Band Wi-Fi Router 92,00
RX3 AX1800 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router LAN02818 TENDA RX3 AX1800 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router 94,00
MW3(2 pack) AC1200 Whole Home Wi-Fi Coverage Dual-Band Router LAN02820 TENDA MW3(2 pack) AC1200 Whole Home Wi-Fi Coverage Dual-Band Router 97,00
4G185 4G LTE-Advanced Pocket Mobile Wi-Fi Router LAN02911 TENDA 4G185 4G LTE-Advanced Pocket Mobile Wi-Fi Router 97,00
O9 25km Point To Point Gigabit Outdoor CPE 5GHz 11ac 23dBi LAN02965 TENDA O9 25km Point To Point Gigabit Outdoor CPE 5GHz 11ac 23dBi 97,00
RX9 PRO AX3000 Dual-band Gigabit Wi-Fi 6 Router LAN02819 TENDA RX9 PRO AX3000 Dual-band Gigabit Wi-Fi 6 Router 115,00
(RB2011iL-RM) RB2011, RouterOS L4, ruter LAN01342 MIKROTIK (RB2011iL-RM) RB2011, RouterOS L4, ruter 132,00
M1800 AX1800 Whole Home Mesh WiFi System LAN02936 CUDY M1800 AX1800 Whole Home Mesh WiFi System 0,00
MW5c(3 pack) AC1200 Whole Home Wi-Fi Coverage Dual-Band Router LAN02903 TENDA MW5c(3 pack) AC1200 Whole Home Wi-Fi Coverage Dual-Band Router 176,00
TUF-AX5400 Wireless Dual-Band Gaming Router LAN03002 ASUS TUF-AX5400 Wireless Dual-Band Gaming Router 188,00
EW12 AC2600 Tri-band Cable-Free WiFi System LAN02983 IP-COM EW12 AC2600 Tri-band Cable-Free WiFi System 0,00
MW6(3 pack) AC1200 Whole Home Wi-Fi Coverage Dual-Band Router LAN02904 TENDA MW6(3 pack) AC1200 Whole Home Wi-Fi Coverage Dual-Band Router 215,00
ZenWiFi XD5 (W-2-PK) WiFi 6 mesh router beli LAN03132 ASUS ZenWiFi XD5 (W-2-PK) WiFi 6 mesh router beli 287,00
(CRS326-24G-2S+RM) RouterOS L5 ili SwitchOS dual boot switch LAN02393 MIKROTIK (CRS326-24G-2S+RM) RouterOS L5 ili SwitchOS dual boot switch 282,00
GT-AX6000 Wireless Dual-Band Gaming Router LAN03004 ASUS GT-AX6000 Wireless Dual-Band Gaming Router 444,00
ROG Rapture GT-AX11000 PRO Tri-Band WiFi 6 gaming router LAN03129 ASUS ROG Rapture GT-AX11000 PRO Tri-Band WiFi 6 gaming router 575,00
(D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA) Chateau 5G, RouterOS L4, ruter LAN03090 MIKROTIK (D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA) Chateau 5G, RouterOS L4, ruter 712,00
(CRS518-16XS-2XQ-RM) RouterOS L5 switch LAN03167 MIKROTIK (CRS518-16XS-2XQ-RM) RouterOS L5 switch 2.054,00
 Mrežna oprema > Switch uređaji / Hub
PFS3005-5ET-L 5port Fast Ethernet switch LAN02796 DAHUA PFS3005-5ET-L 5port Fast Ethernet switch 9,00
PFS3008-8ET-L 8port Fast Ethernet switch LAN02798 DAHUA PFS3008-8ET-L 8port Fast Ethernet switch 13,00
GS105D 5port Gigabitni switch LAN02666 CUDY GS105D 5port Gigabitni switch 0,00
TEF1005D 5-port Fast Ethernet Desktop Switch LAN02912 TENDA TEF1005D 5-port Fast Ethernet Desktop Switch 15,00
PFS3008-8ET-L-V2 8-Port Desktop Fast Ethernet Switch LAN03149 DAHUA PFS3008-8ET-L-V2 8-Port Desktop Fast Ethernet Switch 15,00
SG105 5-Port Gigabit Desktop Switch LAN02152 TENDA SG105 5-Port Gigabit Desktop Switch 17,00
GS105 5port Gigabitni switch LAN02665 CUDY GS105 5port Gigabitni switch 0,00
PFS3005-5GT-L 5port Gigabitni switch LAN02808 DAHUA PFS3005-5GT-L 5port Gigabitni switch 20,00
PFS3005-5GT 5port Gigabitni switch LAN02807 DAHUA PFS3005-5GT 5port Gigabitni switch 22,00
TEG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch LAN02914 TENDA TEG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch 24,00
GS108D 8port Gigabitni switch LAN02947 CUDY GS108D 8port Gigabitni switch 0,00
PFS3008-8GT-L 8-portni Gigabitni Switch LAN02795 DAHUA PFS3008-8GT-L 8-portni Gigabitni Switch 26,00
GS108 8port Gigabitni switch LAN02667 CUDY GS108 8port Gigabitni switch 0,00
SG108 8-Port Gigabit Desktop Switch LAN02831 TENDA SG108 8-Port Gigabit Desktop Switch 29,00
TEG1008M 8-Port Gigabit Desktop Switch LAN02832 TENDA TEG1008M 8-Port Gigabit Desktop Switch 32,00
PFS3008-8GT 8-portni Gigabitni Switch LAN02794 DAHUA PFS3008-8GT 8-portni Gigabitni Switch 33,00
S16 16-Port 10/100 Desktop Switch LAN03041 TENDA S16 16-Port 10/100 Desktop Switch 38,00
TEG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch LAN02915 TENDA TEG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch 40,00
TEF1106P-4-63W 6-Port 10/100M Desktop Switch with 4-Port PoE LAN02833 TENDA TEF1106P-4-63W 6-Port 10/100M Desktop Switch with 4-Port PoE 44,00
GX-U1081 Plug-N-Play switch AVU00419 ASUS GX-U1081 Plug-N-Play switch 0,00
TEF1016D 16-Port Fast Ethernet Desktop/Rackmount Switch LAN02913 TENDA TEF1016D 16-Port Fast Ethernet Desktop/Rackmount Switch 50,00
PFS3006-4ET-36 6-Port Fast Ethernet Switch with 4-Port PoE LAN03052 DAHUA PFS3006-4ET-36 6-Port Fast Ethernet Switch with 4-Port PoE 54,00
G1105P-4-63W 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE LAN02973 IP-COM G1105P-4-63W 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE 0,00
PFS3006-4GT-60-V2 4port PoE switch LAN03036 DAHUA PFS3006-4GT-60-V2 4port PoE switch 58,00
PFS3006-4ET-60-V2 4port PoE switch LAN02768 DAHUA PFS3006-4ET-60-V2 4port PoE switch 61,00
PFS3010-8ET-65 10-Port Fast Ethernet Switch with 8-Port PoE LAN03050 DAHUA PFS3010-8ET-65 10-Port Fast Ethernet Switch with 8-Port PoE 71,00
TEG1016M 16-Port Gigabit Ethernet Switch LAN02917 TENDA TEG1016M 16-Port Gigabit Ethernet Switch 74,00
GS1016 16port Gigabitni switch LAN02661 CUDY GS1016 16port Gigabitni switch 0,00
PFS3010-8ET-96-V2 8port Fast Ethernet PoE switch LAN02766 DAHUA PFS3010-8ET-96-V2 8port Fast Ethernet PoE switch 80,00
PFS3106-4ET-60-V2 4port Unmanaged PoE switch LAN03033 DAHUA PFS3106-4ET-60-V2 4port Unmanaged PoE switch 91,00
PFS3206-4P-96 4port Unmanaged PoE switch LAN01793 DAHUA PFS3206-4P-96 4port Unmanaged PoE switch 100,00
G1024D 24-ports Gigabit Desktop Switch LAN02978 IP-COM G1024D 24-ports Gigabit Desktop Switch 0,00
TEG1024G 1000M 24-Port Gigabit Ethernet Switch LAN02979 TENDA TEG1024G 1000M 24-Port Gigabit Ethernet Switch 123,00
G3310F 8GE+2SFP Cloud Managed Switch LAN02980 IP-COM G3310F 8GE+2SFP Cloud Managed Switch 0,00
PFS3110-8ET-96-V2 8port Unmanaged PoE switch LAN02793 DAHUA PFS3110-8ET-96-V2 8port Unmanaged PoE switch 127,00
PFS3010-8GT-96-V2 8port Ethernet PoE switch LAN02874 DAHUA PFS3010-8GT-96-V2 8port Ethernet PoE switch 149,00
FS1026PS1 PoE+ 26port switch LAN02657 CUDY FS1026PS1 PoE+ 26port switch 0,00
GS2008PS2 8-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Switch with 2 SFP Slots LAN02951 CUDY GS2008PS2 8-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Switch with 2 SFP Slots 0,00
G3310P-8-150W 8GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch LAN02974 IP-COM G3310P-8-150W 8GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch 0,00
TEG5312F L3 Managed Switch LAN02836 TENDA TEG5312F L3 Managed Switch 167,00
G5312F L3 Cloud Managed Switch LAN02981 IP-COM G5312F L3 Cloud Managed Switch 0,00
GS1020PS2 PoE+ 16port Gigabitni switch LAN02662 CUDY GS1020PS2 PoE+ 16port Gigabitni switch 0,00
G5310P-8-150W L3 Cloud Managed PoE Switch LAN02982 IP-COM G5310P-8-150W L3 Cloud Managed PoE Switch 0,00
PRO-S8-150W 8 ports Profi Switch LAN02970 IP-COM PRO-S8-150W 8 ports Profi Switch 0,00
PFS3218-16ET-135 16port Unmanaged PoE switch LAN02985 DAHUA PFS3218-16ET-135 16port Unmanaged PoE switch 229,00
PFS3211-8GT-120-V2 8port Unmanaged PoE switch LAN03012 DAHUA PFS3211-8GT-120-V2 8port Unmanaged PoE switch 235,00
G3318P-16-250W 16GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch LAN02975 IP-COM G3318P-16-250W 16GE+2SFP Cloud Managed PoE Switch 0,00
PFS3226-24ET-240 24port Unmanaged PoE switch LAN02710 DAHUA PFS3226-24ET-240 24port Unmanaged PoE switch 290,00
G5324-16F L3 Cloud Managed Switch LAN02841 IP-COM G5324-16F L3 Cloud Managed Switch 0,00
PFS4218-16ET-240-V3 16port PoE switch LAN03112 DAHUA PFS4218-16ET-240-V3 16port PoE switch 301,00
PFS4218-16ET-240 16port PoE switch LAN01905 DAHUA PFS4218-16ET-240 16port PoE switch 335,00
PFS4226-24ET-360-V3 24port PoE switch LAN03035 DAHUA PFS4226-24ET-360-V3 24port PoE switch 388,00
PFS4226-24ET-360 24port PoE switch LAN01914 DAHUA PFS4226-24ET-360 24port PoE switch 431,00
PFS3228-24GT-360-V2 24port Unmanaged PoE switch LAN03034 DAHUA PFS3228-24GT-360-V2 24port Unmanaged PoE switch 444,00
TEG5328P-24-410W L3 Managed PoE Switch LAN02838 TENDA TEG5328P-24-410W L3 Managed PoE Switch 511,00
PRO-S24-410W 24 ports Profi Switch LAN02971 IP-COM PRO-S24-410W 24 ports Profi Switch 0,00
PFS4226-24GT2GF-360-V2 24-Port PoE Gigabit Managed Switch LAN02771 DAHUA PFS4226-24GT2GF-360-V2 24-Port PoE Gigabit Managed Switch 906,00
PFS5936-24GF8GT4XF 24port L2+ Managed Switch LAN03043 DAHUA PFS5936-24GF8GT4XF 24port L2+ Managed Switch 870,00